Başkan Taban'a, MHP'den destek ziyareti
İnegöl'de yerel seçimlerde aday göstermeyip, AK Parti'nin adayı Belediye Başkanı Alper Taban'a destek vereceklerini açıklayan MHP İnegöl İlçe Teşkilatı, seçimler öncesi desteğini ifade etmek adına Taban'ı ziyaret etti.
BURSA , 06 Şubat 2019 Çarşamba, 11:45
Başkan Taban'a, MHP'den destek ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bugün 10.00'da Belediye Başkanı Alper Taban'ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette 31 Mart mahalli idareler seçimleriyle birlikte 9 Şubat'ta MHP'nin kuruluşunun 50'nci yılı nedeniyle yapılacak programlar görüşüldü.

NE ZAMAN NEREDE İHTİYACI OLURSA YANINDAYIZ

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, "Bugün İnegöl Belediye Başkanımız Alper Taban'ı ziyarete geldik. Kendisine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için buradayız. Malumunuz 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde bizim de Cumhur İttifakı adayı olarak kabul ettiğimiz Alper Taban Beye desteklerimizi iletmek için buradayız. Bizlere ne zaman nerede ihtiyacı olursa biz her zaman yanındayız. İnşallah Cumhur İttifakı bu seçimlerde başarıyla seçimlerden çıkacaktır. Buna inancımız tamdır. Kendisine ve Cumhur İttifakına başarılar diliyoruz" dedi.

TABAN'I MHP'NİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ PROGRAMINA DAVET ETTİ

Cumartesi günü düzenleyecekleri programa ilişkin de konuşan Torun; "Ayrıca 9 Şubat 2019 Cumartesi günü Milliyetçi Hareket Partisi'nin kuruluşunun 50'nci yılı. Bizler de ilçe teşkilatı olarak 50'nci yılımızı kutlamak adına Cumartesi günü ikindi namazıyla birlikte başlayacak olan bir program tertip ettik. Ziyaretimizin bir nedeni de programa Cumhur İttifakı Adayımızı davet etmekti" ifadelerinde bulundu.

HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN, CUMHUR İTTİFAKI BU SEÇİMİN GALİBİ OLACAKTIR

Belediye Başkanı Alper Taban ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "Milliyetçi Hareket Partimizin İlçe Başkanı ve yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu ziyaretle bizleri onurlandırdılar. Şeref duyduk. Bizler de aday adaylığımız adaylık sürecine dönüştüğünde ilçe teşkilatımızla birlikte Milliyetçi Hareket Partimizi ziyaret ettik. Başkanımız ve yöneticilerimiz bizi en güzel şekilde, layıkıyla karşıladılar. İstişarelerde bulunduk. Bugün yine bir kez daha buraya gelerek bizleri tekrar onurlandırdılar. İnşallah Cumhur İttifakı Allah'ın izniyle, milletimizin teveccühüyle hiç şüpheniz olmasın yine bu seçimin galibi olacaktır. Bu kadrolar yine hizmet etmeye devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Sayın Devlet Bahçelinin birlikteliği, mutabakatıyla tabanda da bu birliktelik devam ediyor. Ben önümüzdeki seçimlerin de olgunluk içerisinde geçeceğini düşünüyorum. Çıkan sonuç başımızın tacıdır. Milletimiz takdir edecektir. Milletimiz sandıkta kimi uygun görürse emaneti ona verecektir" diye konuştu. Ziyaret sonunda MHP'li yöneticiler Başkan Taban'a çiçek takdiminde bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR