'Bayan bacak' lakaplı efsane sanatçı perişan halde
Kanal D'de ekranlara gelen 'Renkli Sayfalar' programı, eski şarkıcı ve oyuncu Serpil Örümcer'in rutubetten dökülen evini görüntüledi.
MAGAZİN , 21 Şubat 2017 Salı, 18:35
'Bayan bacak' lakaplı efsane sanatçı perişan halde

1970'li yıllarda bacaklarının güzelliğiyle dikkati çeken ve 'Bayan Bacak' olarak anılan, 1990'larda cilt kanseriyle mücadele eden Serpil Örümcer, bir lokma ekmeğe muhtaç hale geldiklerini söyledi.

"NE OLDUM DEME, NE OLACAĞIM DE"

Bir dönemin ünlü pop şarkıcısı Berkant'ın eski eşi Örümcer, şimdilerde yaşadığı hayatı "Rüyamda görsem inanmazdım. Ne oldum deme, ne olacağım de. Sadece benim için değil, herkes için geçerli" şeklinde özetledi.

Berkant'tan olan kızı Fulya Akgürken ve onun iki oğluna da bakan Örümcer, "Kiralar çok pahalı, 1 milyarın üstünde. İmkan ve imtimal yok, bu paraları veremeyiz. 'Buna da şükür' diyorum. Ben 4 duvar arasında ne yiyip ne içeceğim. 4 kişiyiz biz. Kızımın psikolojik sorunları var. Nafaka da alamıyor. Kimseye avuç açmak istemiyorum. Rezil oldum. Çalışmaktan utanmıyorum. Dilenci durumuna düştüm. Borç içindeyim. Artık utanıyorsun istemeye" ifadelerini kullandı.

"KIZIM EVDE MONTLA OTURUYOR"

Bir dönemin en çok para kazanan ismi olan, şimdi ise 250 liralık doğalgaz parasını bile ödeyemeyecek duruma gelen ünlü isim, "Evde sıcak su yok. Kızım evde montla oturuyor. Bir odayı elektrikli ısıtıcıyla ısıtmaya çalıyıyoruz. Onu da fazla gelmesin diye yakamıyorum" dedi.

Berkant'la evliliği bir yıl süren efsane sanatçı, "Sanat camiası biraz nankör. Vefasız bir meslek. Çoğu arkadaşımız sokaklarda öldü. Buna da şükür" şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR