Beddua etti muhtarlara da amin dedirtti
Gaziantep'in Nizip İlçe Belediye Başkanı AK Partili Hacı Fevzi Akdoğan'ın muhtarlarla yaptığı toplantıda ilginç anlar yaşandı
GÜNDEM , 01 Nisan 2013 Pazartesi, 13:02
Beddua etti muhtarlara da amin dedirtti

Gaziantep'in Nizip İlçe Belediye Başkanı AK Partili Hacı Fevzi Akdoğan, muhtarlarla düzenlenen bir toplantıda geçmiş belediye yönetimlerini eleştirdi.

Geçmişte belediye yönetimlerinin haksızlık yaptığını söyleyerek, "Allah onlara yedirmesin" diyerek beddua eden Başkan Akdoğan, salonda bulunan ve yönlendirdiği mahalle muhtarlarına da 'Amin' dedirtti.

Gaziantep'in Nizip ilçesinin AK Parti'li Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı ile birlikte Belediye Toplantı salonunda, 23 mahalle muhtarının katılımıyla toplantı düzenledi. İlçenin sorunlarının ele alındığı toplantıda konuşan Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, hizmetlerini anlattı. Konuşmasında geçmiş hükümetleri ve belediye yönetimlerini eleştiren Akdoğan, şunları söyledi:

"Nizip'e, AK Parti iktidarı dönemi öncesinde gözle görülen hizmet yapılmamıştır. Ben 9 yıldan bu yana belediye başkanlığı görevini yapıyorum ve bu süreçte belediye hizmetleri için 62 yeni araç aldık. Bu araçlarla biz aylık 36 bin litre yakıt harcamışız ama bizden önceki dönemde araç yok ama harcanan yakıt 43 bin 500 litre. Yani sizce bu işin bir açıklaması var mı? Eğer var ise söyleyin. Bakın ben sizlere söylüyorum; 'Kim yanlış iş yapıyorsa ona meydan vermeyin. Kim bu belediyenin malını yiyorsa Allah ona yedirmesin. Eğer bizim hırsızlıkta niyetimiz var ise Allah bizi mevki makam sahibi etmesin, bize nasip etmesin ve göstermesin' diyorum. Benim söyleyeceğim; kim namuslu hizmet edecek hırsız değilse Allah bu belediyeyi ona nasip etsin."

AMİN DEDİRTTİ

Akdoğan, konuşmasının ardından salonda bulunan mahalle muhtarlarına dönerek, "Amin" demelerini istedi. Mahalle muhtarlarının yönlendirme ile "Amin" demesi ilginç görüntüler oluştururken, AK Parti Milletvekili Mehmet Sarı ile Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan'ın da yüksek sesle "Amin" dedikleri duyuldu.

AK Parti Milletvekili Mehmet Sarı ise muhtarlara yönelik konuşmasında hükümet olarak yaptıkları çalışmaları anlatıp, Nizip'e her konuda hizmetin gelmesi için çalıştıklarını kaydetti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR