Bekle beni Brezilya
Bursaspor'un genç futbolcusu Ozan Tufan, A Milli Takım’ın Brezilya ile oynayacağı maça kilitlendi. 19 yaşındaki krampon, “Brezilya maçına çağrılmanın hayalini kuruyorum. Şimdiden heyecanım başladı. 2-3 gündür onun heyecanını yaşıyorum” dedi.
BURSASPOR , 06 Kasım 2014 Perşembe, 07:56
Bekle beni Brezilya
KADRONUN AÇIKLANMASINI BEKLİYOR

A Milli Takım’ın yeni yıldızı Bursasporlu futbolcu Ozan Tufan, Brezilya maçının hayalini kuruyor. Ay Yıldızlı takımın 12 Kasım Çarşamba günü Brezilya ile oynayacağı hazırlık maçının kadrosunun açıklanmasını dört gözle bekleyen Ozan Tufan, DAĞ-DER'in organizasyonunda samimi açıklamalar yaptı. 19 yaşındaki futbolcu Brezilya maçı için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.ŞİMDİDEN HEYECANIM BAŞLADI

Brezilya maçına çıkmanın kendisi için en büyük hayal olduğunu belirten Ozan Tufan, “Brezilya maçına çağrılmanın hayalini kuruyorum. Brezilya büyük bir takım. Oyuncularının da kapasiteleri yüksek. Şimdiden heyecanım başladı. 2-3 gündür onun heyecanını yaşıyorum. Ona göre de maçlarda performansımı yükseltiyorum. İnşallah çağrılırım. Elimden gelenin en iyisini gösteririm” dedi.

ERCİYES'İ YENİP DÖNECEĞİZ

Bursaspor'un son haftalardaki performansı ve üst üste alınan iki galibiyeti değerlendiren Ozan şunları söyledi: “İki haftadır iyi gidiyoruz. Şimdi önümüzde Kayseri Erciyessspor maçı var. O karşılaşmayı da kazanmak istiyoruz. Gidip 3 puanı alıp geri döneceğiz.” DAĞ-DER ziyaretçi defterini imzalayan Ozan Tufan'a isminin yazılı olduğu forma hediye edildi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR