Beratcan'ın ailesinin evini bastılar
Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra öldürüldüğü anlaşılan 10 yaşındaki Beratcan'ın ailesinin yaşadığı ev, öfkeli bir grubun saldırısına uğradı.
GÜNDEM , 29 Mart 2016 Salı, 11:31
Beratcan'ın ailesinin evini bastılar
İstanbul  Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan'ın ölümüyle ilgili sular durulmuyor. Bu kez de Beratcan'ın ailesinin yaşadığı ev, öfkeli bir grubun saldırısına uğradı. Cinayetin detaylarını haberlerde izleyen vatandaşlar, Beratcan'ın ailesinin yaşadığı evin pencerelerini taşla kırdı.

Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan'ın cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Beratcan'ın annesi T.K. ile ilişki yaşadığı öğrenilen katil zanlısı servis şoförü Ersin Kaşıkcı, polis tarafından yakalanıp ifadesinin ardından tutuklandı. Polisin sorguladığı Beratcan'ın annesi T.K. ise serbest bırakıldı.

CİNAYETLE İLGİLİ ORTAYA ÇIKAN DETAY, VATANDAŞI SİNİRLENDİRDİ

Beratcan cinayetinde ortaya çıkan detay, çevrede yaşayan vatandaşları da sinirlendirdi. Beratcan'ın hikayesini televizyon haberlerinden izleyen bir gurup öfkeli vatandaş, dün akşam saatlerinde toplanarak ailenin yaşadığı eve gitti. Evin önünde bağıran ve evin camlarını kıran vatandaşlar güçlükle sakinleştirildi.

ANNE VE BABA EVİ TERK ETTİ

Öte yandan yaşananların ardından Beratcan'ın anne ve babasının da evi terk ettiği ve henüz eve dönmediği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR