Bergüzar Korel'den çok özel açıklamalar...
Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç'e olan aşkını anlattı: Halit çok zarif, sürprizler yapan, karşısındakinin isteklerine önem veren harika bir erkektir.
MAGAZİN , 21 Haziran 2014 Cumartesi, 11:06
Bergüzar Korel'den çok özel açıklamalar...

ATV ekranlarında yayınlanan 'Karadayı' dizisinin 'Hakime Hanım'ı Bergüzar Korel, Şili'nin en büyük medya kuruluşlarından Mega TV'ye konuk oldu. 'Mas Vale Tarde' adlı programın önceki gün yayınlanan bölümünde hakkında merak edilen soruları yanıtlayan oyuncu, eşi Halit Ergenç'e olan aşkını ve aile yaşantılarını anlattı.


Eşi Halit Ergenç ile mutlu bir evlilikleri olduğunu söyleyen Korel, "Halit; çok naif, sürprizler yapan, sarıp sarmalayan, zarif, karşısındakinin ne istediğini önemseyen, harika bir erkektir. İyi bir baba ve iyi bir eştir" dedi.

Ünlü oyuncu, programda oğlu Ali'ye olan bağlılığından da bahsetti. Bütün vaktini oğlu Ali ile geçirmek istediğini söyleyen Korel, "Geçtiğimiz haftalarda reklam çekimi için Prag'a gittim, Ali yine yanımdaydı. Her yere elimden geldiğince Ali'yle gidiyorum" diye konuştu.

İkinci bir çocuk istediklerini de belirten ünlü oyuncu, "Ali de, ben de ona bir kardeş istiyoruz" dedi. Eşiyle birlikte sıradan bir hayat yaşadıklarını da anlatan Bergüzar Korel, şunları söyledi: "Ünlü bir anne-babanın çocuğuydum ama normal bir hayat yaşıyorduk. Şu an Halit ile bunu yapmaya çalışıyoruz. Ünümüzle yaşamıyoruz. Bizi pazarda alışveriş yaparken ya da havaalanında yerde otururken görebilirsiniz. Ünlüyüz ama insanız." 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR