BGC ödüllerine Sönmez Medya damgası
Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen "Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması" sonuçlandı.
BURSA , 07 Nisan 2013 Pazar, 09:06
BGC ödüllerine Sönmez Medya damgası

Bu yıl 24 dalda 86 aday toplam 136 eserle yarışmaya katıldı. Eserleri değerlendirmek için Bursa Gazeteciler Cemiyeti'nin Basın Kültür Sarayı'ndaki merkezinde toplanan jüri, yaklaşık 3 saat süren toplantıda eserleri tek tek puanlandırdı. Toplam puanın oy sayısına bölünmesiyle bulunan ortalama puanlar yarışmanın sonucunu belirledi. Değerlendirme sonucu 18 esere başarı 21 esere de mansiyon ödülü verilmesi kararlaştırıldı.

FARK YARATANLAR

Bekir Uğur Gür 'Hücre Tipi Eğitim' haberiyle Gazete Haber dalında 'başarı', Özgür Acer, 'Emniyet Dışarı Duman İçeri!' haberiyle Gazete Magazin Haberi dalında 'mansiyon', Rabia Deniz 'Gazete Ekonomi Haberi' dalında 'Anahtar Erdoğan'a haberiyle başarı, Belediyelere Emlak Şoku haberiyle de mansiyon ödülüne layık görüldü.

Dinçer Aydın Genel Köşe Yazısı dalında 'Dokuz Can, Bir Müslüm ve ... Göç Gerçeği' yazısıyla mansiyon, Kadir Güzel Ekonomi Köşe Yazısı dalında Milletvekilleri de Fiat'a Binsin' yazsıyla başarı ödülü kazanırken, Tolgay Ataokay '16 Kaptanın Hakkı' yazısıyla Spor Köşe Yazısı dalında başarı ödülünün sahibi oldu.  Mesut Çaktı spor mizanpaj dalında  başarı ödülünü alırken, Süha Gürsoy da Markaj/ Taraftar Özel ile mansiyon almaya hak kazandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR