Bıçaklasalar ne olacak?
Bursaspor’da sakinliğiyle bilinen genç file bekçisi, maç sonrası kendisine doğru yönelen taraftarla kavga ederken yumruklar havada uçuştu.Olaydan önce kafasına yabancı cisim isabet eden Harun; “Kendimi korumaya çalıştım. Yanımda bir anda görünce şok oldum” dedi.
BURSASPOR , 01 Nisan 2013 Pazartesi, 08:45
Bıçaklasalar ne olacak?

Karşılaşmanın son 10 dakikasında Kasımpaşa tribününden üç taraftar önce Isaksson’un koruduğu kalenin olduğu bölümden sahaya girdi. Bu taraftarlar görevliler tarafından saha dışına çıkartıldı. Bu olayın hemen sonrasında Bursasporlu Harun Tekin bir taraftarla burun buruna geldi. 90. dakikada yenilen golden sonra topu ağlardan çıkarmaya çalışan Bursasporlu file bekçisinin kafasına yabancı bir cisim isabet etti. Bunun acısını hisseden Harun saha içine giren bir taraftarla da kavga etti. Yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu olayı görevliler yatıştırmakta güçlük çekti.

FUTBOL BU DEĞİL

Bu sırada Bursasporlu futbolcular Harun’u uzaklaştırmak için yoğun çaba sarf etti. Bursaspor’un en sakin futbolcusu olarak bilinen Harun Tekin yaşadıklarını şöyle anlattı: Kendimi korumaya çalıştım. Yanımda bir anda görünce şok oldum. Kafama da bir şey geldi. Gol olduktan sonra kafama bir şeyler atıldı. Yanıma birisi geldi saldırmaya çalışıyor. Ben de kendimi korumak istedim. Sonrasını hatırlamıyorum. Güvenlik sıkıntısı var. Adam beni bıçaklasa ne olacak. Futbol bu değil. Tribünden atlayıp geldi.”

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR