Bikinili pozu ve mesajı paylaşım rekoru kırıyor
Amerikalı Rachel Hollis'in Facebook'ta paylaştığı bikinili pozu internette paylaşım rekoru kırmaya doğru koşuyor. Ama muhtemelen sandığınız sebepten değil...
DÜNYA , 28 Mart 2015 Cumartesi, 11:59
Bikinili pozu ve mesajı paylaşım rekoru kırıyor
3 çocuk annesi Rachel Hollis, 21 Mart'ta sahilde çekilmiş bir pozunu paylaştı. Facebook sayfasında paylaştığı pozun bu kadar ilgi göreceğini ise muhtemelen tahmin edememişti.

\"\"

Hollis o fotoğrafı ve altındaki ilham verici mesajı paylaştığında, her zamanki kadar beğeni toplayacağını düşünmüştü. Ancak fotoğrafıyla ve altında yer alan  ilham verici açıklamasıyla, internette önemli bir etki yaratmayı başardı.

\"\"

Hollis'in sahilde çektiği fotoğrafta buruşmuş karnı ve fit vücudu görülebiliyordu. Tepki çekebileceğinden bir an bile korkmayan Hollis, gururla verdiği bu pozun altında şu mesajı paylaştı:

"Karnım buruş buruş ama bikini giyiyorum. 3 kocaman bebek taşıdığım için karnım artık düzelmeyecek seviyede kırıştı. Göbek deliğim sarktı... (Ki ben bunun mümkün olduğunu bile bilmiyordum) ve üzerimde de bir bikini var. bikini giydim çünkü vücudumla ve tüm izlerimle gurur duyuyorum. O izler, bebeklerimi taşıdığımı ve bunun ne kadar kutsal bir şey olduğunun göstergesi. Sarkık karnım ise, kilolarımı vermek için ne kadar uğraştığımın kanıtı. Bikini giyiyorum çünkü bu konuda fikri önemli olan tek bir adam var ve o da bu şekilde görünmek için ne kadar çaba harcadığımı biliyor. Aynı adam, benim vücudum kadar seksi bir vücut görmediğini söylüyor. Buna vücudumdaki izler de dahilmiş. Onlar 'yara' değil hanımlar. Onlar sadece çizgi ve siz bunları hak ettiniz. Vücudunuzu gururla herkese gösterin!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR