Bir değil, iki değil! İşte Arda Turan'ın çapkınlık karnesi...
Şarkıcı Berkay'ın karısı Özlem da Şahin'e sarkıntılık eden Arda Turan'ın bu ilk skandalı değil. Turan, çalkantılı aşk hayatı ve çapkınlıklarıyla hep gündemdeydi. İşte Arda Turan'ın Instagram'dan yürüdüğü o kişiler ve konuşmalar...
MAGAZİN , 10 Ekim 2018 Çarşamba, 15:26
Bir değil, iki değil! İşte Arda Turan'ın çapkınlık karnesi...

EBRU ŞALLI

Aşk hayatı ve skandallarıyla gündeme gelen Arda, 2 sene evvel Ebru Şallı ile mesajlaşmaları ile yine gündeme bomba gibi düşmüştü.

Ebru Şallı'nın Instagram'ı hacklenmiş ve Arda ile tüm konuşmaları deşifre olmuştu. İkili arasında geçtiği iddia edilen diyaloglardaki samimiyet ise hayli dikkat çekmişti. Arda Turan: Hoşbulduk, ne zaman dönüyorsun:) Ebru Şallı: Yarın akşam. Sen de pazartesi değil mi. Arda Turan: Evet pazartesi sabah. Göremeyecek miyim seni:))

Ancak ikili arasındaki diyaloglar Şallı ya da Arda tarafından yalanlanmadı.

CANSEL ÇÖRDÜK

Bir diğer vaka ise Kısmetse Olur'un Cansel Çördük'ü idi. Çördük'ün Instagram hesabı hacklenmiş ve Arda Turan ile sosyal medya üzerinden yaptığı konuşmaları ortaya çıkmıştı.

ELİF GÜNGÖR

Barcelona'da top koşturduğu dönemde Aslıhan Doğan ile ayrı olan futbolcu, Elif Güngör adlı fitness eğitmenine Instagram'dan direkt mesajlar atmış ve deşifre olmuştu. Turan o zamanlar bu iddiaları tabii ki kabul etmemiş ve şu açıklamayı yapmıştı: Manşetlere taşınan mesajlaşma haberinin gerçekle hiçbir alakası yoktur. Ülkenin en önemli basın kuruluşlarının bu basit "photoshop" oyununu manşetlerine taşıması çok şaşırtıcı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR