Bir erkek için yapmamanız gereken 5 şey
Bazen tanıştığımız biri ile birlikte olmayı o kadar çok isteriz ki, kendimizi yapmayı asla düşünmeyeceğimiz şeyler yaparken buluruz. Bunun her zaman kötü bir şey olduğu söylenemez, eğer sizi daha iyiye yöneltiyor, daha güzeli için motive ediyorsa harika! Ama bir erkek için asla değiştirmek zorunda olmadığınız şeyler de var:
YAŞAM , 29 Nisan 2018 Pazar, 22:49
Bir erkek için yapmamanız gereken 5 şey

1. Değerleriniz
Değerleriniz, muhtemelen bir erkek için değiştirmemeniz gereken en önemli şeyler. Mesela, siz evlenene kadar beklemek istediğiniz halde o sizinle sevişmek mi istiyor? Siz kariyer yapmak isterken, o bir kadının görevinin çocuk doğurmak olduğunu mu düşünüyor? Ailenizle olan ilişkinizle ilgili problemleri mi var? Sizin bu en temel tercihlerinizi, değerlerinizi kabul etmeyen bir adamı değiştirmeniz daha doğru olacaktır.

2. Hayalleriniz
Hayalleriniz zaten zaman içinde gelişir, değişir... Zamanın karşınıza ne çıkaracağını asla bilemezsiniz ama gerçekten sevdiğiniz ve ulaşmak istediğiniz hayalleri, hedefleri bir erkek uğruna gözden çıkaramazsınız çünkü bu sizi onun varlığına rağmen mutsuz kılacaktır.

3. Kilonuz
Çoğu kadın, erkek arkadaşı onu kilolu bulduğu için sağlıksız rejimlere girer. Üstelik görünüşünde ya da sağlığında hiçbir aksilik olmayan insanlar toplumun ve medyanın dayattığı belli güzellik formlarına girmek için çaba harcamayı oldukça normal görür. Erkekler vücudunuzla ilgili sandığınız kadar takıntılı değildir, ki olsalar bile onlar için kilo vermek zorunda değilsiniz! Bunu sadece kendiniz istediğiniz için yapın.

4. Kariyer seçimi
Kariyer tercihleriniz de hayalleriniz gibi zaman içinde değişim gösterebilir ve bunda yanlış hiçbir şey yok. Ama eğer biri ile birlikte olmak için iş değiştirmeye kalkarsanız, bunun ileride sorun yaratmayacağından ve pişmanlık duymayacağınızdan emin olmalısınız. Yapmak zorunda olduğunuz için ya da üzerinizde hissettiğiniz baskı yüzünden kariyer değişikliğine gitmeniz, uzun vadede sizi maddi manevi içinden çıkılmaz bir duruma sokabilir.

5. Arkadaş seçimi
Sevgililer gelir geçer ama arkadaşlar iyi günde de kötü günde de yanınızdadır. Birisinin kötü izlenim vermesi ayrı bir şey ama sırf erkek arkadaşınız hoşlanmıyor diye arkadaşlarınızdan vazgeçemezsiniz. Aksine arkadaşlarınız sevgilinizi sevmezse bu sese kulak verin ve nedenlerini dinleyin.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR