'Bir günlüğüne geldi hamile kaldım'
Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan Yeşim Salkım, özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.
MAGAZİN , 17 Haziran 2016 Cuma, 13:09
'Bir günlüğüne geldi hamile kaldım'
Salkım özel hayatıyla ilgili şunları aktardı: 

“İlk boşandığımda herkese saldırmak istedim. Her boşanma acıdır. Adam gidiyor sen evde kalıyorsun, evde bir sessizlik var. Anlatılamayan duygular var. Sessiz bir çığlık, sesli bir çığlığa dönüşüyor. 2002 yılında aldatılarak boşanmış bir kadındım.

KADININ EN BÜYÜK DÜŞMANI YİNE KADIN 

Kadınlar dünyada birbirine dost gibi görünse de değiller. Bir kadının en büyük düşmanı kadın. Yüksek lisansımı çocuk psikolojisi üzerinde yaptım. Biz çocuklarımızı pamuklar içinde büyütüyoruz ama öyle değil hayat. O büyüyecek, kırılacak, ağlayacak ve öğrenecek. Gizem nişanlısından ayrıldı. Hayatta her şey kısmet. Teslim olmak güzel bir duygu.

Ada’yı doğurdum, rahmim alındı. Hakan’la kavga ediyoruz, geliyor bir günlüğüne ve hamile kalıyorum. Kalamıyordum öncesine kadar. İki çocuğumun babasına da çok aşık oldum. Aldatıldım, en yakın dostlarım sırtımdan vurdu. Şahane hayatım oldu mis gibi kazıklar yedim. Hepsi ders oldu benim için. Evliliği çok istedim beceremedim. Olmadı kısmet böyleymiş. Erkekliğin yüzde 90 kaçmaktır derler. Neyi kınarsan bu dünyadan yaşamadan ölmeyeceksin.''

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR