Boğazından bıçaklanmıştı... O davada flaş gelişme!
Dün Şişli'de boşanmak üzere olan eşi Leyla Karal'ı boğazını keserek öldüren 51 yaşındaki Ali Karal çıkarıldığı İstanbul Sulh Ceza Hakimliği tarafından, "kasten öldürmek" suçundan tutuklandı. Leyla Karal'ın eşinin, teyzesini taciz ettiği için boşanma davası açtığı öğrenildi.
GÜNDEM , 08 Şubat 2018 Perşembe, 17:21
Boğazından bıçaklanmıştı... O davada flaş gelişme!

Şişli'de dün 51 yaşındaki Ali Karal bir hafta önce kendisine boşanma davası açan eşi Leyla Karal ile konuşmak için buluştu. Çıkan tartışma sonrası Ali Karal 38 yaşındaki eşi Leyla Karal'ı boğazını keserek öldürdü. Karal, cinayetin ardından polise giderek teslim oldu. Emniyetteki işlemlerin ardından bugün İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edilen Ali Karal savcıya verdiği ifadede pişman olduğu söyledi. Savcılık tarafından tutuklanması talebi ile İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen Ali Karal, "kasten öldürmek" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

EŞİNİN TEYZESİNİ TACİZ ETMİŞ

Öğrenilen bilgiye göre Leyla Karal eşinin teyzesini taciz ettiğini öğrenince boşanma davası açtı. Yaklaşık bir hafta önce boşanma davası açan Karal'ı eşi konuşmak üzere Şişli'ye çağırdı. Konuşma sırasında Leyla Karal'ın kendisine hakaret ettiğini söyleyen Ali Karal kendisini kaybettiğini ve pişman olduğunu söylediği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR