Bonzai bu kez iki üniversite öğrencisini hastanelik etti... Durumları ağır
Kütahya'da üniversite öğrencileri O.T.Y. ile kız arkadaşı M.S.Ö., bonzai adlı sentetik uyuşturucu madde kullandıktan sonra rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
GÜNDEM , 13 Kasım 2014 Perşembe, 13:41
Bonzai bu kez iki üniversite öğrencisini hastanelik etti... Durumları ağır
Kütahya'da bonzai adlı sentetik uyuşturucu madde kullandıkları öne sürülen üniversite öğrencileri 24 yaşındaki O.T.Y. ile kız arkadaşı 21 yaşındaki M.S.Ö. hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan 2 gencin hayati tehlikelerinin bulunduğu belirtildi.

ARKADAŞLARI HABER VERDİ

Olay gece saat 01.30 sıralarında Yıldırım Beyazıt Mahallesi Kış Sokak'taki bir apartmanın 4'üncü katında öğrencilerin kaldığı dairede meydana geldi. KütahyaDumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencileri O.T.Y. ile M.S.Ö., iöddiaya göre bonzai adlı sentetik uyuşturucu madde kullandıktan sonra rahatsızlandı. Evde bulunan diğer öğrenciler, O.T.Y. ve M.S.Ö.'yi baygın halde görünce 112 Acil sevsi arayarak yardım istedi.

HAYATİ TEHLİKELERİ DEVAM EDİYOR

Polislerle birlikte eve gelen sağlık ekipleri O.T.Y. ile M.S.Ö.'yi ambulansla DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. M.S.Ö. hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alınırken, durumunun ağır olduğu bildirilen O.T.Y. ise acil servisteki ilk müdahalesinin ardından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi'ne sevk edildi.

Tedavi altına alınan O.T.Y. ile M.S.Ö.'ün hayati tehlikelerinin bulunduğu belirtilirken, polis ekiplerinin evde yaptıkları aramada bir miktar bonzai buldukları kaydedildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR