Boşandığı eşini boğarak öldürdü - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Boşandığı eşini boğarak öldürdü
Ankara'da oturan işsiz 38 yaşındaki M.D., 8 ay önce boşandığı 2 çocuğunun annesi eski eşi 27 yaşındaki İlknur Keskinsoy'u gittiği evinde çıkan tartışma sonucu boğarak öldürdü.
GÜNDEM , 26 Nisan 2016 Salı, 20:41
Boşandığı eşini boğarak öldürdü
Ankara'nın Çubuk ilçesinde oturan işsiz 38 yaşındaki M.D., 8 ay önce boşandığı 2 çocuğunun annesi eski eşi 27 yaşındaki İlknur Keskinsoy'u gittiği evinde çıkan tartışma sonucu boğarak öldürdü. Dalkılıç, cinayetin ardından polise giderek teslim oldu.

BOŞANDIĞI EŞİNİ BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Cinayet, Çubuk'ta Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Gedik Sokak'ta bulunan 5 katlı bir apartmanın bodrum katındaki dairede bugün sabah saatlerinde meydana geldi. Çubuk'ta oturan ve işsiz olan M.D., 8 ay önce boşandığı devlet memuru olan eski eşi İlknur Keskinsoy'un oturduğu daireye gitti. Dalkılıç, iddiaya göre boşandığı eşi Keskinsoy ile konuşmak istedi. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu cinnet geçiren M.D., boşandığı eşi İlknur Keskinsoy'u boğarak öldürdü.

M.D. daha sonra Çubuk  Emniyet Müdürlüğü'ne gidip, eşini öldürdüğünü itiraf ederek polis ekiplerine teslim oldu.

CESEDİ, ANKARA ADLİ TIP KURUMU'NA GÖNDERİLDİ

Çubuk Fen Lisesi'nde memur olarak çalıştığı öğrenilen İlknur Keskinsoy'un cesedi, olay yerinde Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan incelemenin ardından otopsi için  Ankara  Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Gözaltına alınan M.D. ve İlknur  Keskinsoy'un, boşandıktan sonra ikisi de erkek olan 2 ve 6 yaşındaki çocuklarını Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı  Ankara Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü'ne verdikleri öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR