Bosna Başbakanından İnegöllü mobilyacılardan fuar isteği
Bosna Hersek Orta Bosna Kantonu Başbakanı Tahir Lendo, beraberindeki heyet ile birlikte Bursa'nın İnegöl ilçesindeki 37. MODEF Fuarı'nı ziyaret etti. Fuarı ve İnegöl mobilyasını beğenen Lendo, benzeri fuarların Bosna'da da gerçekleştirilmesini istedi.
EKONOMİ , 23 Mart 2017 Perşembe, 20:10
Bosna Başbakanından İnegöllü mobilyacılardan fuar isteği

Uluslararası Alija Düşünce Derneği organizasyonu ile İnegöl'e gelen Bosna Hersek Orta Bosna Kantonu Başbakanı Tahir Lendo ve beraberindeki işadamları 37. MODEF Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nı ziyaret ettiler. MODEF Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ tarafından karşılanan heyet stantları tek tek gezerek İnegöl mobilyası çeşitlerini incelediler.

Bosna Hersek Orta Bosna Kantonu Başbakanı Tahir Lendo, kendilerine gösterilen konukseverlik için teşekkür ederek, "Çok güzel bir fuar oluşturulmuş. Ticari ve diğer anlamlarda da birbirlerinin satışlarını üstlenebilirler. Bosna'da, özellikle Mostar ve Zenitsa şehirlerinde bu şekilde fuarlar yapılmasını rica ediyoruz. Çok güzel bir tablo ile karşı karşıya kaldım. Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR