BTSO Meclis Başkanı Topuk görevi devraldı
BTSO'nun yeni Meclis Başkanı Remzi Topuk, İlhan Parseker ve ekibinden görevi resmen devraldı.
BURSA , 21 Mayıs 2013 Salı, 13:32
BTSO Meclis Başkanı Topuk görevi devraldı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki devir teslim töreninde eski Meclis Başkanı İlhan Parseker, eski divan üyeleri ve yeni BTSO Başkanı İbrahim Burkay hazır bulundu.

Meclis Başkanı Remzi Topuk, eski Başkan İlhan Parseker ve ekibine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Meclis Başkanlığı görevine İlhan Parseker’in yerine Remzi Topuk, başkan yardımcılıklarına Mehmet Erhan’ın yerine Mesut Okyay, Mehmet Seymen’in yerine Ayhan Yılmaz, katip üyeliklerine Feridun Uyruk’un yerine Zübeyde Demir, Erdinç Şentürk’ün yerine Muharrem Kutlucan geçti.

Remzi Topuk, “İlhan başkanımdan bu görevi almak büyük bir onurdur” dedi. İlhan Parseker ise, “Görev sırayla herkese geliyor. Burada yapılması gereken, iş dünyasının önündeki engelleri aşmak; bu engeller ne kadar kalkarsa o kadar kendimize düşen payı alıyoruz. Burada kimin yaptığı önemli değil, nasıl yapıldığı önemli. Bundan sonra bize düşen görev arkadaşlarımıza, dostlarımıza, değerli başkanlarımıza ve yöneticilerimize tecrübelerimizi aktarmak suretiyle yardımcı olmaktır” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR