BTSO tarafından duyuruldu! 2 Nisan'da Yenişehir Havalimanı'nda açılıyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Müşterek Komiteler ve Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Oda Hizmet Binası'nda gerçekleştirildi. Toplantıya başkanlık eden BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuş, Yenişehir Havalimanı'nın lojistik açıdan kullanımıyla ilgili çalışma yürüttüklerini belirtti.
BURSA , 27 Mart 2019 Çarşamba, 12:21
BTSO tarafından duyuruldu! 2 Nisan'da Yenişehir Havalimanı'nda açılıyor

BTSO Müşterek Komiteler ve Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı üyelerin katılımıyla gerçekleşti.BTSO meclis ve meslek komite üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen 'Müşterek Komiteler Toplantısı'nda konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuş, Türkiye'nin zorlu bir süreçten geçtiğini söyledi. Finansal piyasalarda döviz merkezli dalgalanmalara karşı alınan tedbirlerin önemini vurgulayan İsmail Kuş, ekonomi yönetiminin iş dünyası temsilcileriyle ile yaptığı istişarelerin ardından açıklanan destek paketlerinin reel sektöre nefes aldırdığını dile getirdi.

'YENİŞEHİR HAVA KARGO TESİSLERİ 2 NİSAN'DA AÇILIYOR'

Türkiye'nin ihracata dayalı kalkınma hedeflerine hep birlikte ulaşacaklarına olan inancını vurgulayan İsmail Kuş, "Birleşmiş Milletler nezdinde kabul görmüş 188 ülkeye ihracat yapma başarısı gösteren Bursamızın başarı çıtasını yükseltirken, ülkemize de değer katacak olan Lojistik AŞ'nin faaliyetleri kapsamında Yenişehir Havalimanı Hava Kargo Tesisleri'ni 2 Nisan'da hizmete açmayı planlıyoruz. Hava kargo taşımacılığı, ihracatçılarımıza önemli maliyet ve rekabet avantajı sağlayacak" ifadelerini kullandı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR