Bu durağa giren çıkmıyor
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, vatandaşları otobüs beklerken kış aylarında yağmur, kar ve soğuklardan, yaz aylarında ise bunaltıcı sıcaklardan korumak için klimalı otobüs durağını hizmete sundu.
YAŞAM , 30 Aralık 2017 Cumartesi, 18:40
Bu durağa giren çıkmıyor

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri tarafından ilki halkın yoğun olarak kullandığı Cumhuriyet Meydanı durağına yerleştirilen klimalı durak, vatandaşlar tarafından büyük beğeni alırken, hizmete girmesiyle birlikte ilgi odağı oldu.

"TRAKYA'DA İLK"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, "Bu durak örnek bir durak ve bu çalışma Trakya'da ilk kez yapılıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlarımız yazın sıcaklarında da kışın soğuklarında da otobüs beklerken rahat edecek. Şehrimize hayırlı olmasını dilerim" dedi.

ENGELLİLERİN KULLANIMINA UYGUN

Cumhuriyet Meydanında hizmete giren klimalı durağın etrafı tamamen camdan oluşurken içeriğinde oturma alanı, ayakta/engelli bekleme alanı, klima ve bilgilendirme panosu bulunuyor. Klimalı durak ayrıca engelli vatandaşların kullanımına uygunluğuna göre tasarlanmasıyla dikkat çekiyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR