Bu görüntüler Bursa'dan...Pazarcılar perişan oldu
Bursa’da sağanak yağış sebebiyle Bağlarbaşı Mahallesi'nde pazar yeri sular altında kaldı. Pazarcılar durumu şikayet ederken, müşteriler pazar ihtiyaçlarını karşılayamadı.
BURSA , 02 Haziran 2014 Pazartesi, 18:22
Bu görüntüler Bursa'dan...Pazarcılar perişan oldu

Bursa’da öğle saatlerinin ardından başlayan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Merkez Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı ve Hamitler mahalleleri aşırı yağıştan etkilenen yerler oldu. Bu bölgelerde ev ve iş yerlerini su bastı. Vatandaşların yardımına itfaiye ve Osmangazi Belediyesi ekipleri yetişti. Sağanak yağıştan en çok etkilenenlerse pazarcılar oldu.

\\\"\\\"

Pazartesi günü kurulan pazarı su bastı. Pazarın giderlerinin tıkalı olması esnaf ve müşteriler zor anlar yaşadı. Bu durumdan memnun olmadıklarını ifade eden pazarcılar, “Öğleden sonra şiddetli yağmur yağınca pazarı su bastı ve mağdur olduk. Müşteriler içeriye giremiyor. Biz onlardan parayı alıp, ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi. Müşteriler ise, sudan dolayı içeriye giremediklerini ifade etti.

\\\"\\\"

Öte yandan kısa bir süre sonra olay yerine gelen Osmangazi Belediyesi ekipleri, pazarı göle çeviren suyu boşaltma çalışmasına başladı.

\\\"\\\"
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR