Bülent Serttaş ile Sharapova aynı kareye girince
Rus tenisçi Maria Sharapova, milli sporcu Çağla Büyükakçay karşı karşıya geldi. Maçı çocuklarıyla izlemeye giden Serttaş, ise sosyal medyayı salladı.
MAGAZİN , 27 Kasım 2017 Pazartesi, 20:17
Bülent Serttaş ile Sharapova aynı kareye girince

TEB BNP Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği kapsamında oynanan müsabakada dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova, milli sporcu Çağla Büyükakçay karşı karşıya geldi.

2-0 Maria Sharapova'nın üstünlüğüyle sonuçlanan müsabakaya ilgi büyük oldu. Yaklaşık 15 bin tenis severin katıldığı turnuvayı ünlü isimlerde yakından takip etti. Çağla Büyükakçay-Maria Sharapova maçını izlemeye gidenler arasında Hülya Avşar, Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ve Bülent Serttaş da vardı.

Maçı çocuklarıyla izlemeye giden Serttaş paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Müsabakayı en önden takip eden Serttaş, Maria Sharapova ile aynı karede yer aldığı fotoğrafı 'Adı üstünde Sharapova' notuyla paylaştı. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı espri konusu oldu.

Bazı sosyal medya kullanıcıları Serttaş'ın fotoğraflarına şunları yazdı:

* Sharapova gören masum Bülent Serttaş

* Abi Bülent Serttaş bile aynı kareye girmiş Maria artık normal bir insan sayılır sen ünlüsün...

* Şu hayatta, Bülent Serttaş kadar şansımız olsun yeter ya çok şey mi istiyoruz?

* Fotoğrafın güzelliğine bakar mısın ya...

SERTTAŞ'TAN YORUM GELDİ

Serttaş, Twiter'da "Kim ne derse desin, bizde tenis zengin sporudur. Bu yüzden de ülkeden tenisçi çıkmıyor. 20 yıldır Marsel, İpek, Çağla! Oynayan zengin, izleyen zengin! İnanmıyorsanız şu fotoğrafa bir bakın; Bülent Serttaş Sharapova'yı en önden izlemeyi hak edecek ne yaptı arkadaş?" yazan bir hesaba şu yanıtı verdi: Doğum günümdü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR