Bunu yapan insan olamaz...Köpeği önce yumrukladı sonra tekmeledi
Bir süre önce emanet aldığı bir kediyi vahşice öldüren gencin ardından Eskişehir’de bu kez bir kişinin köpeğini acımasızca dövmesi kameralara yansıdı. Genç adamın evinin terasında bir köpeği yumruklamasının ardından tekmelemesi komşu apartmandan bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi.
GÜNDEM , 11 Eylül 2014 Perşembe, 15:55
Bunu yapan insan olamaz...Köpeği önce yumrukladı sonra tekmeledi
Geçtiğimiz Şubat ayında kamuoyunun sert tepkisine neden olan Eskişehir’deki kedi vahşetinin ardından bu kez bir köpeğe uygulanan işkence görüntülendi. Sabah saatlerinde çekildiği ifade edilen görüntülerde genç bir adamın evin terasına attığı köpeğini nasıl dövdüğü açıkça görülüyor. Köpeğe yapılan işkenceyi cep telefonu ile çeken kişinin ifadesine göre köpeği defalarca yumruklayan kişinin eli kanamaya başlayınca daha da sinirleniyor ve tekmelemeye başlıyor.

Sürekli bir şekilde köpeğine küfürler eden adamın elindeki kanı silerken hayvanı yumruklamaya devam ettiği ve sinirine hakim olamayarak tekmelemeye başladığı görülüyor. Bir türlü sakinleşmeyen kişi, terasın köşesine sinmiş olan köpeğin yanına tekrar gelerek başını ayağı ile eziyor. Sonrasında terasa gelen başka bir şahıs köpeğini hunharca döven kişiyi sakinleştirmeye çalışıyor.

İçeri girerken küfürler savurmaya devam eden şahsın köpeğini neden dövdüğü öğrenilemedi. Dayak yiyen köpeğin uzun süre sıkıştığı terasın köşesinden ayrılamadığı ve kendisini döven şahsın ayrılmasından sonra terastan kaçmaya çalıştığı ancak ikinci kattan buna cesaret edemediği görüntülere yansıdı. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR