Bunu yapanlar insan olamaz...Yaşadıkları inanılır gibi değil
Ailesinin istemediği kişiyle evlenince babası, amcası ve halasından ölüm dayağı yedi. Çuvala konulup ölüme terk edilen kadın son anda kurtuldu.
DÜNYA , 07 Haziran 2014 Cumartesi, 15:11
Bunu yapanlar insan olamaz...Yaşadıkları inanılır gibi değil

Geçen hafta ailesinin karşı çıktığı bir evlilik yaptığı için vahşice katledilen kadının ardından Pakistan ikinci skandalla sarsıldı. Pencap eyaletindeki Hafızabad şehrinde ailesinin onay vermediği adamla evlendiği ortaya çıkan Saba Maksud (18) kendi akrabaları tarafından akıl almaz işkenceye maruz kaldı.

'SABAHA ÇIKMAZ'

Genç kızı darp ettikten sonra vücudunun çeşitli yerlerinden silahla vuran babası, kardeşi, amcası ve halası, ardından 'suçlu'yu bir çuvala koyup su kanalına attı. Cani aile, Saba'nın can vereceğini umuyordu ama beklenen gerçekleşmedi. Kendi imkanlarıyla çuvaldan çıkıp polise sığınan talihsiz kız, tedavi altına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Maksud'un sağ elinde ve yüzünde de ciddi yaralar olduğu görüldü. Namus ve töre cinayetlerinin çok sık görüldüğü Pakistan'da geçtiğimiz hafta da ailesinin karşı çıktığı bir evlilik yapan kadın taşlanarak öldürülmüştü.


 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR