Burak Yılmaz'dan Galatasaray taraftarını heyecanlandıran hamle
4 büyüklerin hepsinde forma giyen ender futbolculardan biri olan Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından Galatasaraylı bir paylaşımı beğenince taraftarlar heyecanlandı.
SPOR , 26 Ağustos 2018 Pazar, 13:50
Burak Yılmaz'dan Galatasaray taraftarını heyecanlandıran hamle

3 büyüklerde de forma giyen ender futbolculardan biri olan ve şu anda Trabzonspor formasını terleten Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından Galatasaraylı bir paylaşımı beğenince taraftarlar heyecanlandı.

Süper Lig'in gol anlamında en büyük değerlerinden biri olan ve 4 Büyüklerde de forma giyme başarısı gösteren Burak Yılmaz son olarak Çin'den dönüşte Trabzonspor forması giydi ve şu anda da sakatlığı nedeniyle ligde boy gösteremiyor.

Transfer döneminde tecrübeli golcünün ismi sık sık Beşiktaş ile anılıyordu. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da kendilerine ulaşan bir transfer teklifinin olmadığını defalarca yinelemişti.

BURAK YILMAZ İSMİ ÖN PLANA ÇIKMAYA BAŞLADI

Bu kez Gomis'in Suudi Arabistan'a gitmesinin ardından golcü arayışına giren Galatasaray'da Burak Yılmaz ismi ön plana çıkmaya başladı. Tecrübeli golcünün de transfere onay verebileceği konuşulurken taraftarları heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

Burak Yılmaz Instagram hesabından eskiye ait Galatasaraylı fotoğrafının yayınlandığı bir görseli beğenmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR