Burak Yılmaz nişanlısını evinden böyle aldı
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, 5 yıl önce düğünden iki gün önce tartışarak ayrıldığı sevgilisi İstem Atilla ile bu akşam Antalya'da ailesinin evinde aile arasında kıyılacak nikah ile dünya evine giriyor.
MAGAZİN , 15 Haziran 2014 Pazar, 14:45
Burak Yılmaz nişanlısını evinden böyle aldı

Bu akşam Antalya’da çocukluk aşkı olan İstem Atilla ile dünya evine girecek olan Burak Yılmaz, gelin evine G.Saray ve Fenerbahçe takımında oynayan yakın dostları ile gitti.

Burak, gelin evine giderken yanında G.Saray’dan takım arkadaşları Selçuk İnan ve Emre Çolak ile birlikte Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Caner Erkin’de yer aldı. Caner, Emre ve Selçuk, çok heyecanlı olan damat Burak Yılmaz’ı gelin evine geldiklerinde bir anda omuzlarına alıp fırlattı.

Ardından davul zurna eşliğinde gelin evinin önünde Burak Yılmaz, oynadı ve arkadaşları da ona eşlik etti. İstem Atilla’nın baba evinin önünde hatıra fotoğrafı da çekildi ve Burak Yılmaz müstakbel eşini baba evinden ayrıldıktan sonra sol parmağındaki alyansı ile eşi İstem Atilla ile olan fotoğrafını Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR