Bursa'da 13 yaşındaki kızın sır ölümü!
Bursa’nın merkez Nilüfer İlçesi’nde, oturdukları apartmanın 5'inci katındaki dairenin penceresinden düşen 13 yaşındaki Yağmur, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Cumhuriyet Savcılığı, Yağmur N. M.nin ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.
BURSA , 18 Nisan 2016 Pazartesi, 11:56
Bursa'da 13 yaşındaki kızın sır ölümü!
Olay, dün, 29 Ekim Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Caddesi üzerindeki bir sitede meydana geldi. B.M ve M. H.M. çiftinin kızları, ortaokul 3'üncü sınıf öğrencisi Yağmur N.M, dün saat 22.00 sıralarında oturdukları apartmanın 5'inci katındaki dairenin penceresinden düştü.

Çağrılan ambulansla, ağır yaralı halde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Yağmur Naz, doktorların tüm çabalarına rağmen saat 23.00 sıralarında yaşamını yitirdi.Polis kayıtlarına 'yüksekten düşme' olarak geçen kızın ölümüyle ilgili Cumhuriyet savcısı, olay yerinde inceleme yaptı. Annesinin İstanbul'da kanser tedavisi gördüğü ve bundan çok etkilendiği öğrenilen Yağmur Naz Maraş’ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

İNTİHAR MI KAZA MI?

Yağmur Naz Maraş'ın intihar mı ettiği yoksa, dengesini mi kaybederek düştüğüyle ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR