Bursa'da akıl almaz olay! Bacağı sandalyeye sıkışan küçük kız...
Bursa’nın İnegöl ilçesinde PTT İnegöl Şubesinde meydana gelen ilginç olayda, fatura yatıran annesini beklerken oturduğu sandalyeye bacağı sıkışan küçük kız için herkes seferber oldu. Küçük kız, İtfaiye Arama Kurtarma ekiplerince kurtarıldı.
BURSA , 26 Mart 2015 Perşembe, 07:06
Bursa'da akıl almaz olay! Bacağı sandalyeye sıkışan küçük kız...
Edinilen bilgilere göre annesi Fatma Y. ile birlikte fatura yatırmak için PTT İnegöl Şubesine giden 6 yaşındaki Elif Y., sıramatikten numarayı alarak beklemek için sandalyeye oturdular.

Annesiyle birlikte sıranın kendilerine gelmesini bekleyen küçük Elif, üzerinde oturduğu sandalyeyle oyun oynamaya başladı. Birbirine bağlı üç sandalyenin arasına ayağını sıkıştıran küçük Elif, ayağını kurtarmaya çalışsa da başarılı olamayınca ağlamaya başladı. Annenin de müdahalesi çare olmayınca, durumu gören PTT çalışanları ve vatandaşlar devreye girdi ancak onlarda başarısız oldu.Güvenlik görevlisinin durumu bildirmesi üzerine gelen İnegöl İtfaiyesi Arama Kurtarma ekibi, kurtarma operasyonunu yapabilmek için 3’lü sandalye ile birlikte küçük kızı binanın dışına çıkardılar. Kurtarma çalışmaları sırasında anne Fatma Y. kızının elini tutarak moral vermeye çalıştı. Sağ bacağı iki sandalye arasına sıkışan küçük kız, iki sandalyenin kesilerek birbirinden ayrılması sonucu kurtarıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR