Bursa'da Başkan Aktaş gençlerle 'Damla Projesinde' buluştu
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın organizasyonu ile gönüllü gençler tarafından toplum yararına çalışmaların hayata geçirildiği Damla Projesi kapsamında 7 günlük faaliyetler için İnegöl'e gelen 20 kişilik grup, Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından ağırlandı. Damla Projesi, 7 gün boyunca İnegöl'de çeşitli faaliyetlerle gerçekleştirilecek.
BURSA , 25 Eylül 2017 Pazartesi, 17:32
Bursa'da Başkan Aktaş gençlerle 'Damla Projesinde' buluştu

Projeye katılan gönüllü gençler, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile bir araya geldi. Aktaş, öğrencilerle proje başta olmak üzere İnegöl ve Türkiye'nin durumuna ilişkin de sohbet etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Metin Ayvazoğlu'nun da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Alinur Aktaş, "İnegöl 256 bin nüfuslu Bursa'nın merkezden sonraki en büyük ilçesi. İnegöl bir mobilya şehri ve aynı zamanda bir tarım şehri. Burası Osmanlı bakiyesi bir şehir. Osmanlı'nın kuruluşuna şahitlik etmiş topraklar. Güzel ve hareketli bir şehir. İstanbul, İzmir, Ankara gibi 3 önemli metropolün tam ortasında olmak İnegöl'e ciddi bir ayrıcalık katıyor.

3 tane organize sanayi bölgesi olan İnegöl, sadece mobilya ve ağaç işleriyle ilgili 30 bin istihdam var. İnegöl gerçekten örnek bir ilçe. 60 bin civarında ilk, orta ve lise öğrencimiz var. İşletme Fakültemiz bünyesindeki 12 bölümle birlikte toplamda 3500 civarında üniversite öğrencimiz var" dedi. Damla Projesi gönüllü gençleri Başkan Aktaş'a çiçek ve plaket takdiminde bulunurken, Aktaş da misafirlerine hediyeler verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR