Bursa'da bu yollara dikkat!
Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda trafik ve yol durumu hakkında açıklama geldi.
BURSA , 13 Mart 2018 Salı, 17:00
Bursa'da bu yollara dikkat!

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle:

- Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'Nce, Bursa Çevre Otoyolunun 4.-9. Km'Leri Arasında (Yalova Ayr.-Yıldırım Ayr.) Üstyapı Yapılacak Üstyapı İyileştirme Çalışmaları Sebebiyle Balikesir Istikameti Trafiğe Kapatilacak Olup, Bu Bölümde Trafik Akişi Karşi Şeritten Gidiş-Geliş Olarak Sağlanacaktir.

- Karayollari 14. Bölge Müdürlüğü'Nce, Orhangazi-Iznik Yolunun 1. Km'Sindeki Köprü Yapim Çalişmalari Sebebiyle, Yolun 0-1. Km'Leri Arasinda Trafik Akişi Servis Yolundan Sağlanmaktadir.

- Karayollari 14. Bölge Müdürlüğü'Nce, (Bursa-Gemlik) Ayr-Serbest Bölge Yolunun 0-2. Km'Leri Arasinda Yol Genişletme Ve Üst Yapi Çalişmalari Yapilmaktadir.

- Karayollari 14. Bölge Müdürlüğü'Nce, Otoyol Inşaati Kapsaminda Karacabey Kavşaği Altgeçit Köprüsü Çalişmalari Yapilacak Olup, Karacabey-Bandirma Yolunun 28-29. Km'Leri Arasinda Bölünmüş Yolun Her Iki Yönünde Birer Şerit Kapatilacaktir.

- Karayollari 14. Bölge Müdürlüğü'Nce, Yenişehir-Inegöl Yolunun 21-23. Km'Leri Arasinda (Hamzabey Köprüsü-Alanyurt) Devam Eden Yol Yapim Çalişmalari Sebebiyle Bu Bölümde Trafik Akişi Alternatif Güzergahtan Sağlanmaktadir.

-Karayollari 14. Bölge Müdürlüğü'Nce, Bursa Yalova Yolu Pinar Köprülü Kavşak Çalişmasi Nedeni Ile 3. Pinar Caddesi'Nin Yalova Yoluna Çikiş Kesimi Araç Trafiğine Kapatilacak Olup, Trafik Akişi Alternatif Güzergahtan Sağlanmaktadir.

-Devlet Demir Yollarinin "Bandirma-Bursa-Ayazma-Osmaneli Hizli Tren Projesi" Kapsaminda, Mudanya Yolu Cad. Üzerinde Bulunan 1 Numarali Viyadük Çalişmasi Nedeni Ile Trafik Akişi Servis Yollarindan Sağlanmaktadir.

-Kent Meydani - Terminal Arasinda Sürdürülen T2 Hafif Rayli Sistem Hatti Çalişmasi Nedeni Ile Istanbul Yolu Üzerinde Şerit Daraltma Yapilmaktadir.

-Yol Işleri Şube Müdürlüğünce Yapilan Çalişma Nedeni Ile Beşevler Kavşaği, Otosansit Kavşaği Ve Emek Korupark Kavşağinda Şerit Daraltma Yapilmaktadir.

-Yildirim Ilçesi Kurtoğlu Ve Yeşil Mahallesi'Nde ''Yeşil Caddesi Cephe Sağliklaştirma Uygulama Yapim Işi'' Kapsaminda Şerit Daraltma Uygulanmaktadir.

-Nilüfer Ilçesi Lefkoşe Cadde - Mihrapli Cadde - Yildirim Cadde Kesişiminde Yol Çalişmasi Yapilacaktir.

-Osmangazi Ilçesi, Tahtakale Mahallesi, Haci Seyfettin Camii'Nin Restorasyon Işi Kapsaminda, Vezir-I Caddesi Trafiğe Kapatilacaktir.

-Nilüfer Ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Nilüfer Caddesi Üzerinde Buski Genel Müdürlüğünce Yapilacak Çalişma Nedeni Ile Şerit Daraltma Uygulanmaktadir.

Sürücülerimizin Kent Içi Hiz Limitlerine Uymalari Ve Kontrollü Seyir Etmeleri, Çalişma Yapilan Güzergahlarda Dikkatli Ve Duyarli Olunmasi, Trafik Işaret Ve Işaretçilerine Uymalari, Bilgi Levhalari Ile Gösterilmiş Alternatif Güzergahlari Tercih Etmeleri Gerekmektedir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR