Bursa'da çeyrek asır sonra ilkokul öğretmenlerini buldular
Bursa'da ilkokula 1987 yılında başlayan bir grup arkadaş, 30 yıl sonra ilkokul öğretmenlerinin izini bularak biraraya geldi.
BURSA , 23 Ocak 2017 Pazartesi, 13:02
Bursa'da çeyrek asır sonra ilkokul öğretmenlerini buldular

Bursa'nın Osmangazi İlçesi'ndeki Altıparmak İlkokulu'na 1987 yılında eğitim hayatına başlayan bir grup arkadaş, 30 yıl sonra, sosyal medya üzerinden birbirlerini buldu.

Aysel Görgün ve öğrencilerinin 30 yıl önceki hatıra fotoğrafı

Daha sonra birkaç kez biraraya gelen arkadaşlar, bu kez ilkokul öğretmenleri Aysel Görgün'ün izin sürmeye başladı. Yine sosyal medya üzerinden emekli olduğunu öğrendikleri öğretmenlerine ulaşmayı başardılar.

Gökhan Babütçü, 7 yaşında başlayan dostluklarını 30 yıl boyunca sürdüren arkadaşlarına bir sürpriz yaparak, öğretmenleri Aysel Görgün ile buluşma ayarladı. Özlüce'de bir kafede öğrencileriyle buluşan emekli öğretmen Görgün'ün mutluluğu yüzünden okunuyordu.

"ÇOK DUYGULANDIM"

Yıllar sonra gerçekleşen buluşmanın kendisini çok mutlu ettiğini ve duygulandırdığını söyleyen emekli öğretmen Aysel Görgün, "Yıllar önce mezun ettiğim öğrencilerimiz bir araya gelerek bu organizasyonu tertiplemişler. Beni de çok mutlu ettiler. Çok sevindim, çok duygulandım." diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR