Bursa'da dehşet! Anne ve babası uyuşturucudan tutuklanınca...
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, anne ve babası uyuşturucu ticaretinden tutuklanan 14 yaşındaki çocuk, üzerine benzin döküp kendisini yakmak istedi. Emniyet ekipleri, bir anlık dalgınlığından yararlanarak genci etkisiz hale getirdi.
BURSA , 21 Şubat 2017 Salı, 17:51
Bursa'da dehşet! Anne ve babası uyuşturucudan tutuklanınca...

Edinilen bilgiye göre, uyuşturucu ticaretinden kesinleşmiş 5 yıl hapis cezası bulunan Papatya A. ile 5 yıl hapis cezası olan eşi İrfan A. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Anne ve babasının tutuklanması üzerine yalnız kalan 14 yaşındaki S.A., üzerine benzin dökerek kendisini yakmaya kalkıştı. Sinanbey Mahallesi'ndeki evine giderek benzin bidonunu ve çakmağı eline alan çocuk, sokağa çıkarak bağırmaya başladı. "Kendimi yakacağım" diyerek bağıran S.A.'yı gören komşuları durumu emniyete bildirdi.

Olay yerine gelen emniyet ekipleri, 112 ve itfaiyeyi çağırdı. Emniyet ekipleri, çocuğu ikna etmeye uğraştı. Polisi yanına yaklaştırmayıp üzerine benzin döken S.A., "Anne ve babamı tutukladınız, evde kardeşlerimle kaldım" diyerek bağırdı. S.A.'yı ikna etmeye çalışan Komiser, bir anlık dalgınlığından yararlanarak çakmağı ve bidonu elinden aldı.

Etkisiz hale getirilen S.A. polis merkezine götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR