Bursa'da dev buluşma
Hamza Hamzaoğlu ve Serdar Kurtuluş gece geç saatlerde bir kafede bir araya geldi
BURSASPOR , 18 Haziran 2016 Cumartesi, 04:07
Bursa'da dev buluşma
Bursaspor Teknik Direktörü Hamzaoğlu kadrosunda görmek istediği tecrübeli futbolcu ile önceki akşam görüşme fırsatı buldu. Hamzaoğlu daha önce telefonla görüştüğü Serdar Kurtuluş ile bu kez yüz yüze temas kurdu.

TİMSAH’IN GÜNDEMİNDE

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ile Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve Yeşil Beyazlı kulübün gündeminde olan Serdar Kurtuluş, önceki gece Bursa’da bir kafede bir araya geldi. Genç çalıştırıcı, yardımcısı Fuat Buruk, yöneticiler Yüksel Çolak ile Fatih Pulat ve menajer Hüseyin Gedik ile iftarın ardından gece geç saatlerde bir kafeye gitti. 

ETİK BULUNMADI

Bunun üzerine geçmişte menajer  Hüseyin Gedik’in komşusu olan Serdar, kafeye davet edildi. Hamzaoğlu ile Serdar Kurtuluş kısa süreli sohbet etme imkanı bulurken, başarılı teknik adam, tecrübeli oyuncuyu kadrosunda görmek istediğini yineledi. Ancak futbolcunun menajeri Ahmet Bulut’un mekanda olmaması sebebiyle transferin konuşulması etik bulunmadı.

"EVET GÖRÜŞTÜK"

Bursaspor’a transferi gündemde olan Serdar Kurtuluş da bu buluşmayı doğruladı. Serdar Bursa Hakimiyet’e yaptığı açıklamada; “Gecenin ilerleyen saatlerinde buluştuk. Ancak bir transfer görüşmesi olmadı. Zaten yanımda menajerim de yoktu. Bu tür konularla menajerim ilgileniyor” açıklamasında bulundu. 

Bursa Hakimiyet

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR