Bursa'da facia kurbanları son yolculuğuna uğurlandı
Bursa'da, tatil dönüşü evlerinde geçirdikleri ilk gün açtıkları kombiden sızan gazdan zehirlenip ölen çift, gözyaşları arasında toprağa verildi.
BURSA , 01 Kasım 2016 Salı, 17:44
Bursa'da facia kurbanları son yolculuğuna uğurlandı
Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesi Karaağaç Mahallesi Karaağaç Caddesi üzerindeki bir apartmanda ikamet eden 60 yaşındaki Fatma ve Mehmet Eser çifti 15 gün önce tatil için Muğla'nın Datça ilçesine gitti.

Geçtiğimiz gece tatilden dönen çift havanın soğuk olması sebebiyle doğalgaz sobasını açıp uyudu. Kombiden sızan gaz Eser çiftini zehirledi. Sabaha karşı eşine seslenen Mehmet Eser sesini duyuramayınca bir süre sonra ölüm uykusuna kendisi de daldı. Kombiden çıkan gaz çiftin ölümüne sebep oldu. Geceden itibaren anne ve babasına ulaşamayan çiftin oğulları Ufuk Eser, babaannesinin evine gitti.

Babasının buraya da gitmediğini öğrenen genç adam polisi arayarak haber verdi. Yaşlı çiftin evine savcılıktan alınan izinle çilingir marifetiyle giren ekipler, Eser çiftinin cesetleriyle karşılaştı. Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemlerinin ardından çift bugün Başçı İbrahim Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Hamitler'e defnedildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR