Bursa'da geleneksel turnuva başladı
Osmangazi Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği Birimler Arası Futbol Turnuvası başladı.
BURSA'DA SPOR , 26 Eylül 2017 Salı, 11:44
Bursa'da geleneksel turnuva başladı

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından tertiplenen Birimler Arası Futbol Turnuvası'nda İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yazı İşleri ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü 1 ve 2, Zabıta 1 ve Zabıta 2, Özel Kalem Müdürlüğü, İşletme Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Başkan Şoförleri, Sivil Savunma ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü olmak üzere 13 takım mücadele ediyor. İki grup halinde oynanacak maçlar ekim ayında sona erecek.

Turnuvanın açılışında konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Düzenlenen futbol turnuvası çalışanlarımızın iş stresinden uzaklaşmalarını sağlıyor. Osmangazi olarak Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biriyiz. 850 bin nüfusumuz dışında, günlük ortalama 1,5 milyon insana hizmet veren bir belediyeyiz. Bu hizmeti sunarken iletişim her şeyin başında geliyor. Vatandaşın memnuniyeti son derece önemli. Bunu sağlamak için de personelimizin hem moral, motivasyon hem de bilgi ve donanım olarak her zaman hazır olması gerekir. Bizler de bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

Başkan Mustafa Dündar, konuşmasının ardından başlama vuruşunu yaparak turnuvanın startını verdi. Açılış maçında, Park Bahçeler Müdürlüğünü 7-1 yenen İşletme Müdürlüğü turnuvaya hızlı bir başlangıç yaparken, günün ikinci maçında güçlü rakibi Özel Kalem Müdürlüğü'nü, oldukça çekişmeli geçen maçın sonunda 3-1 yenen Yazı İşleri ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü, turnuvaya galibiyetle başlayan bir diğer takım oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR