Bursa'da korkunç olay ... Kepçenin yuvarladığı dev kayanın altında kaldı
Bursa’nın Orhangazi ilçesinde, hafriyat dökülen alanda hurda toplayan yaşlı adam, kepçenin yuvarladığı kayanın altında kaldı. Ağır yaralanan yaşlı adam, 100 metrelik uçurumdan nefes kesen bir operasyonla kurtarıldı.
BURSA , 11 Haziran 2014 Çarşamba, 15:19
Bursa'da korkunç olay ... Kepçenin yuvarladığı dev kayanın altında kaldı

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Alınan bilgiye göre, Abdullah Kılıç (64), hurda toplamak için Orhangazi-Fındıklı yolu üzerinde hafriyat dökülen sahaya çıktı. Bu esnada bölgede tesviye çalışması yapan bir kepçe, uçurumdan aşağı hafriyat yuvarladı. İri bir kaya parçası yaşlı adama çarptı. Ağır yaralanan Kılıç’ı fark eden görevliler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine yamacın üst kısmından gelen kurtarma ekipleri, yaralı adama ulaşamayınca uçurumun alt tarafına geçti.

Polis, jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri, bir saat süren çabalar sonucu yaşlı adamı kurtardı. Sedyeye konularak aşağı indirilen Abdullah Kılıç, 200 metrelik yürüyüşün ardından ambulansa ulaştırdı. Ekiplerin kurtarma operasyonu nefes kesti. Yaşlı adam, Orhangazi Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak burada tedavi altına alındı. Olayla alakalı tahkikat sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR