Bursa'da maganda dehşeti!
Bursa'da kahvede arkadaşları ile oturduğu sırada sırtına mermi isabet eden bir kişi, ağır yaralandı. Ağır yaralı şekilde hastaneye götürülen yaşlı adam tüm müdahalelelere rağmen hayatını kaybetti.
BURSA , 07 Haziran 2019 Cuma, 15:20
Bursa'da maganda dehşeti!

Olay, Osmangazi ilçesi Tahtakale Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, arkadaşlarıyla kahvede oturan Mülayim Hastürk (72) biranda masaya yığıldı.

Bunun üzerine Hastürk'ün durumunu gören arkadaşları yaptıkları kontrollerde sırtından kan geldiğini gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Hastürk'e ilk müdahalede bulundu. İlk görünüşte hayati tehlikesi olan Hastürk, Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaşlı adamın ölüm haberi ise akşam saatlerinde geldi. Mermiyi kimin ateşlediği konusunda, polis ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Kahvede oturduklarını ifade eden Sabit Balkan, "Sohbet ediyorduk. Biranda pat diye bir ses gelince, masaya yığıldı. Sonra sırtında saçma gibi bir şey vardı. Sırtı açılmıştı. Nereden geldiğini bilmiyoruz. Biri, rast gele ateş etti gibi duruyor" dedi. Polis, olayla alakalı tahkikat başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR