Bursa'da miting gibi şenlik
Bursa'da Dikkaldırım Mahalle Muhtarı Mustafa Özderya tarafından organize edilen yaz şenliğine 30 bin kişinin üzerinde kişi katıldı. Gecede sahne alan Yılmaz Morgül çocuklarla birlikte göbek atıp dans etti.
BURSA , 31 Temmuz 2017 Pazartesi, 16:37
Bursa'da miting gibi şenlik

MİTİNG GİBİ ŞENLİK

Merkez Osmangazi ilçesi Dikkaldırım Mahalle Muhtarlığı tarafından organize edilen '7'nci Yaz Şenliği' kapsamında Mihraplı parkında Türk Sanat Müziği sanatçısı Yılmaz Morgül sahneye çıktı. Yaklaşık 30 bin kişinin katıldığı yaz şenliğinde Yılmaz Morgül 2 saat kaldığı sahnede sevilen şarkılarını söylerken hayranlarına keyifli saatler geçirtti.

DOWN SENDROMUNA DİKKAT ÇEKTİ

Sahnenin önünde bekleyen Down Sendromlu 15 yaşındaki Edanur Altun'un sahneye çıkıp şarkı söyleme isteğini çevirmeyen Yılmaz Morgül mikrofonu kendisine verdi. Edanur Altun şarkı söylerken konseri izleyenler tarafından alkışlandı. Genç kızın elini öpmesinden etkilenen Yılmaz Morgül gözyaşlarını tutamadı.Down Sendromlu çocukları olan annelere hitaben Yılmaz Morgül "Siz kutsal bir annesiniz böyle bir evladı yetiştiriyorsunuz, benim ailemde de var böyle yeğen engelli bir çocuk gerçekten sınav dünyası bu dünya. Bu çocuklar anne ve babalarının cennetlerinin anahtarı , bu çocuklara daha çok değer verip daha çok ilgi duymalıyız" diyerek sahneye çıkardığı Edanur Altun'un annesine teşekkür etti.

MUHTAR ÖZDERYA'YA TEŞEKKÜR

Şenliğe katılan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral ise Dikkaldırım Mahalle Muhtarı Mustafa Özderya'ya organizasyon için ayrıca teşekkür etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR