Bursa'da namus cinayeti! İlişkimizi kocama anlattı...
Bursa'da geçen yıl eylül ayında, komşusu 30 yaşındaki Ü.Ş.'i evinin önünde tabancayla vurarak öldürmekle suçlanan 4 çocuk annesi N. A.'ın yargılanmasına devam edildi. Ömür boyu hapsi istenen N. A., Ü.Ş. ile aralarında ilişki bulunduğunu, bu ilişkiden dünyaya gelen çocuğu eşinin üzerine kaydettiğini itiraf etti. N.A., "Daha sonra beni rahat bırakacaktı. Sözünde durmadı. Eşime mesajla gerçekleri anlattı. Kocam evde olmadığı sırada camı tıklayınca onu öldürdüm" dedi.
BURSA , 01 Ekim 2017 Pazar, 12:09
Bursa'da namus cinayeti! İlişkimizi kocama anlattı...

Merkez Osmangazi İlçesi'nde geçen yıl eylül ayında, N.A., komşusu Ü.Ş.'i kendi evlerinin önünde tabanca ile ateş ederek öldürdü. Daha sonra haber verdiği polis ekiplerine, çocuklarını öptükten sonra teslim olan N. A., verdiği ilk ifadesinde, "Cinayeti namus meselesi yüzünden işledim" dedi.

Hakkında, Bursa 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'adam öldürmek' suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılan N.A., Ü.Ş. ile aşk yaşadıklarını ve bu ilişkiden dünyaya gelen çocuğunu nikahlı eşinin nüfusuna yazdırdıığını itiraf etti. N.A., şöyle dedi:

"Onunla 5 yıl ilişki yaşadık. Bir de çocuğumuz oldu. Sonra ayrılmaya karar verdik, Ü.Ş. beni bir daha rahatsız etmeyecekti. Sözünde durmadı. Eşime mesaj atıp ilişki yaşadığımızı anlatmış. Bu nedenle aramı bozduğu kocam evde olmadığı sırada evimizin önüne gelip camı tıklatınca onu öldürdüm. Kurtulmak için bunu yaptım. Kocamın bu olay ile hiçbir ilgisi yok."

'Cinayete azmettirmek' suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle tutkuksuz yargılanan eşi M. A. da davanın duruşmasında ifade verdi. M.A., nüfusuna kayıtlı 4'üncü çocuğunun gerçek babasının kendisi olmadığını öğrenince onu kayınvalidesine teslim ettiğini söyledi. M. A., yöneltilen suçlamayı kabul etmeyip, "Ben, onu öldürmesi için N.A.yı azmettirmedim. Haberim yok. Olay akşamı işe gitmiştim. Gerçeği sonra öğrendim" dedi.Mahkeme heyeti, sanık kadının tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı erteledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR