Bursa'da öğretmenden kız öğrencilere skandal sözler!
Bursa İnönü Ortaokulu Müdür Yardımcısı M. E.'nin, teneffüste erkek arkadaşlarıyla aynı sıraya oturan kız öğrencilere, “Siz kâfir misiniz? Kendinizi New York sokaklarında mı sandınız? Hayat kadını mı olacaksınız” sözleriyle hakaret ettiği iddia edildi.
BURSA , 19 Mart 2015 Perşembe, 12:29
Bursa'da öğretmenden kız öğrencilere skandal sözler!
Bursa İnönü Ortaokulu Müdür Yardımcısı M. E’nin 8. sınıf öğrencilerine “kızlı-erkekli” oturmayı yasakladığı iddia edildi.

Eğitim-İş Bursa Şube Başkanı Özkan Rona, E.’nin teneffüslerde sınıflarda erkeklerle yan yana oturan kızlara, “Siz kafir misiniz? Kendinizi New York sokaklarında mı sandınız? Hayat kadını mı olacaksınız” diye bağırdığını ileri sürdü.
 
E'nin yaptıklarından rahatsız olan bazı öğretmenler okul müdürünün yanına çıktı ve şikâyetçi oldu. Müdür , öğretmenlere yardımcısı E. ile konuşacağını söyledi. Ancak bazı öğretmenlerin derslere geç girdiğini de aktardı. Müdürün bunu anımsatmasının “tehdit anlamına geldiğini” belirten Eğitim-İş Bursa Şube Başkanı Özkan Rona, “Müdür yardımcısının müdüre şikâyet edilmesine karşın, ne il milli eğitim müdürlüğü ne de ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından herhangi bir işlem başlatılmıştır” dedi.
 
Okul müdürü ise böyle bir olayın yaşanmadığını söyledi.(cumhuriyet)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR