Bursa'da önce karnını doyurdu ardından kafeyi soydu
Bursa'da iki ayrı kafeye giren hırsız önce karnını doyurup, ardından 300 TL parayı ve bir adet bilgisayarı çalarak kayıplara karıştı. Bu anlar ise iş yeri kameralarına saniye saniye yansıdı.
BURSA , 01 Ekim 2017 Pazar, 11:13
Bursa'da önce karnını doyurdu ardından kafeyi soydu

Edinilen bilgiye göre, olay gece 02.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesindeki Reşat Oyal Kültürparkı'nda meydana geldi. İki kişi oldukları anlaşılan hırsızlardan birisi nöbet tutarken diğeri, ilk önce tornavida yardımıyla kafeye girdi.

Sonra karnını doyurmak için yemek aradı. Karnını doyuran hırsız iş yerinin üst katında bulunan önlüklerin içinden 300 TL parayı alarak bir başka kafeye girdi. Bu kafeden de bir miktar para ve bir adet laptop çalan hırsız kayıplara karıştı. Hırsızın içeride dolapları karıştırması, karnını doyurup kaçması güvenlik kameralarına yansıdı.

İş yeri sahiplerinden İslam Göl, "Hırsız ilk kapıyı deneyip giremeyince ikinci kapıyı zorlamış. Arkadaşı ise gelen olursa diye beklemeye başlamış. Sanırsam karnı açtı, dolapların içlerine bakıp yemek aramış, yiyecek bir şeyler aramış. Daha sonra üst kata çıkan hırsız güvenlik kamerasının kayıt kutusunu aramış ama bulamamış orada çakmakla bir şeyler bakarken yüzü net olarak gözüküyor" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR