Bursa'da polis memuru okulda dehşet saçtı! Nedeni ise...
Bursa'da merkez Nilüfer ilçesindeki ilkokula gelen polis memuru veli, henüz belirlenemeyen nedenle tartıştığı okul müdürü T. T. ile yardımcısı S. D.'ı tabancayla vurarak yaraladı. İki yaralı hastaneye kaldırılırken, polis memuru gelen meslektaşlarına teslim oldu.
BURSA , 11 Nisan 2018 Çarşamba, 09:52
Bursa'da polis memuru okulda dehşet saçtı! Nedeni ise...

Bursa'da bir polis memuru, tartıştığı okulun müdiresi ile bir müdür yardımcısını silahla yaraladı. Çocuk Şube Müdürlüğü'nde çalışan polis memuru İ.Ö. meslektaşları tarafından gözaltına alınırken, olaydan hemen sonra açığa alındı. Minik öğrenciler olayı gözyaşları ile anlatırken, okul tatil edildi.

Alınan bilgiye göre, merkez Nilüfer ilçesi Hasanağa Mahallesi Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu Okulu'nda çocuğu öğrenim gören bir polis memuru sabah 09.30 sıralarında okula geldi. İ.Ö., çocuğunun sınıfının değiştirilmesi konusunda Okul Müdiresi T.T. ve Müdür Yardımcısı S.D. ile tartışmaya başladı. Ö. tartışma sonrası silahını peşpeşe ateşledi. Müdire ve yardımcısı ayaklarından yaralandılar.

Olay yerine sevk edilen ambulanslarla T. ve D. hemen yakındaki Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Çocuk Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Ö. ise Cinayet Bürosu'nda görevli meslektaşları tarafından gözaltına alındı. Öfkeli polis, Emniyet Müdürü'nün talimatıyla açığa alındı.

Dehşeti yaşayan öğrenciler ise gözyaşları içinde olayı anlattılar. Olay sebebiyle okul tatil edilirken, veliler olayı gerçekleştiren polis memurunun ailesine tepki gösterdiler.
Bursa Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger de okula gelerek yetkililerden bilgi aldı. Bugün ise okulda müsamere olduğu ve öğrencilerin ve velilerin de büyük panik yaşadıkları öğrenildi.
Halen soruşturma sürürken, gözaltındaki polis memurunun ifadesinin alınacağı bildirildi.(İHA)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR