Bursa'da saniye saniye hırsızlık! Müşteri gibi gelip...
Bursa'da müşteri gibi geldiği iş yerinde, hat alacağını söyleyip, çalışan genci oyalayan şüpheli, çekmecedeki sıfır cep telefonunu alarak kayıplara karıştı. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
BURSA , 27 Eylül 2017 Çarşamba, 12:11
Bursa'da saniye saniye hırsızlık! Müşteri gibi gelip...

İlker TÜRKER'in haberi...

Bursa'nın Yıldırım ilçesine bağlı Selçukbey Mahallesi'nde geçtiğimiz cumartesi günü yaşanan olayda, cep teelfonu satışı yapan bir mağazaya müşteri gibi gelen bir kişi, hat alacağını söyledi. İş yeri çalışanı Muhammed Dudak'ın işlem yaptığı sırada etrafı kolaçan etmeye başlayan şüpheli, tezgah arkasındaki çekmeceleri karıştırmaya başladı.

İş yeri çalışanının işlemleri yaptığı sırada çekmecelerden birinde bulunan sıfır cep telefonunu alan şüpheli, cep telefonunu şapkasının içine saklayıp, araçtan nüfus cüzdanını alacağını söyleyerek, mağazadan hızla uzaklaştı. Bir süre sonra cep telefonunun çalındığını fark eden Muhammed Dudak, mağazanın kamera görüntülerini izledi. Görüntüleri de yanına alan zanlı polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Polis, güvenlik kameralarını inceleyerek, zanlının peşine düştü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR