Bursa'da terör alarmı
Son günlerde yaşanan terör olaylarına karşı Bursa Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aldıkları önlemlerini artırarak sürdürüyor.
BURSA , 29 Haziran 2016 Çarşamba, 17:03
Bursa'da terör alarmı
Bursa'ya giriş yapan araçları inceleyip kimlikleri kontrol eden güvenlik ekipleri şehrin kalabalık yerlerindeki tedbirlerinide artırdı.

Geçtiğimiz Nisan ayında canlı bomba eyleminin gerçekleştiği Bursa'daki güvenlik önlemleri aksatılmadan devam ediyor. Şehre giriş yapan tüm araçlar 24 saat boyunca eker teker incelenirken sürücü ve yolcuların kimlikleri araştırılıyor. 

Bursa polisi, şehrin işlek semtlerindeki resmi ve sivil polis sayısını artırdı. Önlem alınan yerler arasında, cami önleri, türbelerde bulunuyor. Alışveriş merkezlerinin tümünde resmi ve sivil polislerin bulunduğu Bursa'da toplu taşımacılığın yapıldığı Bursaray'a gelen yolcuların ellerindeki çantalarda kontrol ediliyor.

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nen hemen yanında bulunan ara yol araç trafiğine kapatılırkenpolis merkezlerinin önünde nöbet tutan personelden daha dikkatli olmaları istendi.Bursa'da, ölü noktaların da kontrol altına alınması için MOBESE sayıları artırıldı. Polis vejandarma yapılan tüm ihbarları değerlendiriyor.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR