Bursa'da umuda yolculuk
Bursaspor 106 kişilik kafile ile Kayseri'ye gitti. Yeşil Beyazlılar zorlu mücadele öncesi verdikleri umutlu mesajlarla dikkat çekti. Paul Le Guen sakatlığı süren Pablo Martin Batalla'yı Kayseri'ye götürmedi.
BURSASPOR , 30 Eylül 2017 Cumartesi, 10:06
Bursa'da umuda yolculuk

Tolga ÖZTAŞ'ın haberi...

Kayseri deplasmanı öncesi Bursaspor'da başkanından oyuncusuna herkes galibiyete şartlandı

ÇİÇEKLERLE UĞURLANDI

Bursaspor bugün karşılaşacağı Kayserispor maçı için dün Yenişehir'den kalkan özel uçakla Kayseri'ye gitti. Başkan Ali Ay başkanlığındaki kafilede 106 kişi yer aldı. A Takımın yanı sıra U21 Takımı oyuncuları ve delegasyon da yolcular arasındaydı. Zorlu deplasman öncesi Yenişehir'den çiçeklerle uğurlanan Yeşil Beyazlılar'da Başkan Ali Ay, "Önemli bir mücadele. Galatasaray yenilgisinden sonra bu maçı kazanmak istiyoruz. Sadece Pablo Batalla eksik. Hocamla görüştüm hazırız ama Kayseri de güçlü bir rakip inşallah kazanan biz oluruz" diye konuştu.

Bursasporlu taraftarlar Yenişehir Havalimanı'nda Yeşil Beyazlı kafileyi baklava ve çiçeklerle uğurladı.

PABLO ÖNEMLİ EKSİKLİK

Pablo Martin Batalla'nın yokluğunda sahaya kaptanlık pazubandını takarak çıkacak Harun Tekin de mücadelenin önemine vurgu yaptı. Tecrübeli eldiven, "İyi, çok koşan bir rakibe karşı oynayacağız. Biz de ona göre hazırlandık. İnşallah 3 puanla dönmek istiyoruz. Pablo elbette ki bizim için çok önemli bir oyuncu, sahada çok büyük sorunları çözebilen bir isim. Onun yerinde oynayacak arkadaşımız elinden geleni yapacaktır. Pablo'nun olmaması çok büyük bir eksiklik. Yine de Kayseri'den üç puanla döneceğimizi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Ünitimsah Kayseri temsilcileri Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen'e Kayseri'de büyük sevgi gösterilerinde bulundu

DELARGE'A SERUM

Öte yandan Gribal enfeksiyona yakalanan Dzon Delarge'a Kayseri'de kamp yapılan otelde tedbir amaçlı serum takıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR