Bursa'da ünlü Hafız Habib Deveci'den Kur'an-ı Kerim tilaveti
İnegöl Belediyesi'nin dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturduğu ramazan programları kapsamında 2013 yılı Kur'an-ı Kerim Güzel Okuma Türkiye 1'incisi Hafız Habib Deveci, Alanyurt Uludağ camisinde ilçe halkıyla bir araya geldi. Namaz öncesi Kur'an-ı Kerim tilaveti yapılırken, teravih namazını da Hafız Habib Deveci kıldırdı.
BURSA , 29 Mayıs 2018 Salı, 14:32
Bursa'da ünlü Hafız Habib Deveci'den Kur'an-ı Kerim tilaveti

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'in ilk teravih namazıyla şehrin farklı noktalarındaki camilerde dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturan İnegöl Belediyesi, camilerde okunan Kur'an-ı kerim tilavetleri ve kılınan teravih namazlarıyla ramazan'ın en güzel şekilde geçmesini sağlıyor. İlçe halkının yoğun katılım gösterdiği programların son durağı ise Alanyurt Uludağ Camii oldu. Camide Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan gecede, Hafız Habib Deveci, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile gönülleri okşadı. İnegöl Belediyesi'nin Müftülük işbirliğiyle gerçekleştirdiği programa; Belediye Başkanı Alper Taban, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, parti yöneticileri ile kalabalık cemaat katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından Hafız Habib Deveci, teravih namazını da kıldırdı. Namaz sonrası Başkan Taban ve beraberindeki heyet vatandaşlarla sohbet ederken, vatandaşlara İnegöl Belediyesi tarafından Osmanlı Şerbeti ikram edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR