Bursa'da vergi rekortmenlerine ödül
Bursa Vergi Dairesi, BTSO'nun ev sahipliğinde düzenlenen törenle Bursa'nın vergi rekortmenlerini ödüllendirdi.
BURSA , 24 Nisan 2018 Salı, 22:51
Bursa'da vergi rekortmenlerine ödül

HABER I Ayşegül SEVER I

Bursa Vergi Dairesi, "Gelir ve Kurumlar Vergisi Rekortmenleri ve Gönüllü Uyum Seviyesi Yüksek Mükellefler Ödül Töreni" gerçekleştirildi.

Bursa Valisi İzzettin Küçük'ün de katıldığı törende konuşan Başkan İbrahim Burkay, "Bursa Büyürse Türkiye Büyür" inancıyla çalışan, Bursa'mız için değer üreten, ülkemizin geleceğine büyük bir özveriyle katkı sağlayan tüm üyelerimizi, ekonomimize yüksek düzeydeki katkılarından dolayı yürekten kutluyorum" diye konuştu. Törende Vali İzzettin Küçük, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Meclis Başkanı Ali Uğur ve Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş tarafından "Gelir Vergisi Rekortmenleri", "Kurumlar Vergisi Rekortmenleri" ve "Gönüllü Uyum Seviyesi Yüksek Mükellefler" kategorilerinde kişi ve kurumlara ödülleri takdim edildi.

Sönmez Holding, 'Gönüllü Uyum Seviyesi Yüksek Mükellefler' kategorisinde, Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez ise 'Gelir Vergisi' kategorisinde ödüle layık görüldü. Her iki ödülü de Sönmez Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cem Sönmez teslim aldı.

1. Kategori Gönüllü Uyum Seviyesi Yüksek Mükellefler

Durmazlar

Beyçelik Holding

Sönmez Holding

Burkay Tekstil

Türkün Holding

Harput Tekstil

Özdilek

Simge Mat Madencilik

İlay Tekstil

Uludağ Kebapçısı

AKSU Pastanesi

HAYAT Hastanesi

Modaslan Giyim

Yeni Kaplıca Otel İşletmeleri

Gürdal Giyim Mağazacılık

Genç Gürtoplar Tekstil

Kafkas Pasta Şekerleme

Özel Tan Eğitim Öğretim

Recep Kakaçoğlu

Selçuk Öden

Hasibe Özözen

Zeki Gül

Arif Ciğerdelen

Şükrü Nalbant

İsmail Tosun

Hasan Kavas

2. Kategori Kurumlar Vergisi Ödülleri

Matlı Yem

Oyak Renault

Limak Uludağ Elektrik

Gemport Gemlik Liman

Contitech Lastik

Polyteks Tekstil

Bursa Çimento

Erikli Su Ve Meşrubat

Göliplik Şeremet Tekstil

Sütaş

Rudolf Duraner Kimyevi

Özdilek

Coats(Türkiye) İpliksan

Küçükçalık Tekstil

Çemtaş Çelik

Bosch

Rollmech Automotive

Uludağ Maden Suları

Beltan Vibracoustic

Üçge Mağaza Ekipmanları

Çilek Mobilya

Sinta Sanayi İnşaat

Nestle Waters

Aunde Teknik Tekstil

Öztimur Müteahhitlik

Acarsoy Tekstil

B.Ergünler Yol Yapı

Haksan Otomotiv

3. Kategori Gelir Vergisi Ödülleri

Muharrem Yılmaz

Şükrü Karagül

Mehmet Celal Gökçen

Erol Kılıkçıer

Zeki Zorlu

Sabahattin Gazioğlu

Celal Sönmez

Mustafa Taşdelen

Serpil Veral

Ahmet Taşyakan

Salih Şeremet

Osman Orhan

Ramazan Ertuğrul Kaplan

Faruk Kaplan

Yılmaz Küçükçalık

Murat Lokmacıoğlu

Mürvet Tezel

Rasim Çağan

Alaattin Akcan

Pınar Taşdelen Engin

Ahmet Şükrü Gündoğdu

Mehmet Baştuğ Çakırcalı

Hüseyin Değirmencioğlu

Erol Türkün

Fevzi Osman Odman

Erol Bayar

İrfan Demirdüzen

Ahmet Özkılıç

Kemal Burak Duraner

4. Kategori Hizmette Kırk Yıl Personel Ödülleri

Ataman Aydınlı

Ahmet Aydın

Serdar Çıta

Beyti İnce

Selami Topçuoğlu

Tahsin Yanmaz

Ferhan Tekin

Naci Altun

Fahrettin Aksu

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR