Bursa'da yaz spor okullarına coşkulu açılış
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 100'den fazla spor tesisi ile okul spor salonunda düzenlenecek yaz spor okullarının açılış töreni Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.
BURSA'DA SPOR , 01 Temmuz 2017 Cumartesi, 13:48
Bursa'da yaz spor okullarına coşkulu açılış

Bursa Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından son 5 yıldır kapsamlı bir şekilde düzenlenen yaz spor okullarında çalışmalar önceki gün gerçekleştirilen coşkulu törenle start aldı. Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şubesi Müdür Zekeriya Altuntaş, Okul Sporları Şube Müdür Mehmet Demirci ile İl Müdürlüğü'ne bağlı ilçe ve gençlik merkezi müdürleri, antrenörler, sporcular, gençlik liderleri ile çok sayıda veli katıldı. 4 dönem olarak gerçekleştirilecek eğitimler 25 branşta verilecek.

VELİLERE TEŞEKKÜR

Gerçekleşen coşkulu açılış töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Zekeriya Altuntaş, "25 branşta 4 dönem boyunca sürecek kurslar kapsamında yaklaşık 100 bin çocuğun il spor merkezlerinden faydalanmalarını hedefliyoruz. Yaz spor okulları kapsamında 15 okul spor salonu ve merkezdeki 80 tesiste hizmet vereceğiz. Büyük bir gayret içerisinde çocuklarımızı sporun güzellikleriyle buluşturma çabasındayız. Onun için bu büyük organizasyona çocuklarını getiren siz değerli velilerimize ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR