Bursa'da yaz spor okullarına rekor katılım
Son yıllarda en kapsamlı yaz spor okullarının düzenlendiği Bursa'da geçen yıl yaklaşık 36 bin çocuğa ulaşılan organizasyonlara bu yıl da talep çok.
BURSA'DA SPOR , 08 Temmuz 2018 Pazar, 07:55
Bursa'da yaz spor okullarına rekor katılım

ÜCRETSİZ HİZMET
Son yıllarda en kapsamlı yaz spor okullarının düzenlendiği Bursa'da heyecan sürüyor. Geçen yıl 25 branşta yaklaşık 36 bin çocuğa ulaşılan yaz spor okulları bu yıl da yoğun ilgi görüyor. İl Müdürlüğü öncülüğünde açılan ücretsiz spor okulları, Bursa'nın dört bir yanındaki on binlerce öğrenciyi yine sporun güzellikleriyle buluşturulmaya ve spor yoluyla güçlendirmeye devam ediyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 4 dönem halinde planlanmış olan 2018 yaz spor okullarının birinci dönemi yaklaşık 12 bin öğrencinin katılımıyla rekor seviyeye ulaştı.

BELGE VERİLİYOR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Zekeriya Altuntaş ve Şube Müdürü Ali Kahraman Atatürk Spor Salonu'nda tamamlanan I. dönem yaz spor okullarına katılan öğrencilere, süre içerisinde ortaya koydukları performanslarından dolayı katılım belgesi verdi başarılarının sürmesini temenni ederek tebrik etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen dopdolu bir yaz okulu ilk dönemini geride bırakırken, II. döneminde yeni öğrencileri ile yaz okuluna tüm hızıyla devam edecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR