Bursa'daki kan donduran şüpheli ölümde şok gelişme
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde arkadaşları ile birlikte alkol alırken boynundan vurularak ağır yaralanan adam, kurtarılamadı. Polis akıl almaz olayın cinayet mi kaza mı olduğunun tespiti için soruşturma başlattı.
BURSA , 22 Haziran 2014 Pazar, 10:03
Bursa'daki kan donduran şüpheli ölümde şok gelişme

Edinilen bilgiye göre, olay, 20 Mayıs’ta Yenimahalle Besihane mevkiinde meydana geldi. 56 yaşındaki Hüseyin Ay, arkadaşları M.T. (35) ve F.Y. (44) ile birlikte alkol almaya başladı. İddiaya göre alkol kullanmayan K.K.’nın (60) silahından çıktığı öne sürülen kurşun, Hüseyin Ay’ın boynuna saplandı. Ağır yaralanan Ay, hemen Yenişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Başlangıçta şuuru açık olan Ay, avukat olan akrabasına kendisini vuran kişinin K.K. olduğunu anlattı.

Bu arada olaydan sonra ifadeleri alınan K.K., M.T. ve F.Y. Hüseyin Ay’ın silahla oynarken kendi kendini vurduğunu ileri sürdü.

Öte yandan durumu ciddiyetini koruduğu için bir gün sonra Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen Hüseyin Ay, dün ölüm kalım savaşına yenik düştü. Savcılık, olayın cinayet mi kaza mı olduğunun belirlenmesi için soruşturma başlattı. Ay’ın cesedi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsiye kaldırıldı.
Ayrıca ölen adamın yakınları şüpheli K.K.’nin, “Çok içtiniz artık içmeyin yoksa sizin vururum” dedikten sonra silahına sarıldığı ve olayda biber gazının da kullanıldığını ileri sürdü.

Ay’ın ölümü üzerine yeniden açılan soruşturma, derinleştirilerek sürdürülüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR