Bursa'daki marketler zincirini soymaya kalkışınca...
Bursa'da bir marketi soymaya çalışan hırsızlar, vatandaşlar tarafından fark edilince paniğe kapılıp, levyeyi kilidin üstünde bırakıp kaçtı. Daha sonra levyeyi almak için geri dönen hırsızlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
BURSA , 29 Temmuz 2017 Cumartesi, 12:51
Bursa'daki marketler zincirini soymaya kalkışınca...

Yeşil Türbe yanındaki bir markete dün gece saat 02:30 sıralarında gelen hırsızlar, kapıyı açmak için kilidi levye ile kırmaya çalıştı. Bu sırada çevredeki vatandaşlar tarafından fark edildiklerini anlayan hırsızlar, levyeyi kilidin üstünde bırakıp kaçtı. Hırsızlar, daha sonra geri dönüp levyeyi alarak kayıplara karıştı.

Olayı gören bir vatandaş, "Gece saat 02:30 civarında biraz serinlemek için balkona çıktığımda marketin önüne bir araba yanaştı. İlk başta ne olduğunu anlamadım. Etrafı kolaçan etmeye başladılar. İçlerinden bir tanesi levyeyi çıkartıp marketin kilidini kırmaya çalıştı. Ne olduğunu o an anladım. Ben seslenince kaçtılar. Panikle kaçarken levyeyi kilidin üzerinde bıraktılar. Ben geri döneceklerinin bildiğim için telefonu çıkartıp kayıt aldım. Arabanın plakası gözükmüyordu. Daha sonra polisi aradım "dedi. Olay yerine gelen polis ekipleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR